Интимно
Ето защо Азис не се справя в Капките
24 март 2021 | 09:54
Семейни проблеми налегнаха звездата
Бащата на Азис Троян, е в болница, научи "България днес". Това споделил ромският славей на част от екипа на "Капките", където всеки понеделник Васко се превъплъщава в различни образи. Това е причината Азис да не се забавлява на макс, както сме свикнали да го виждаме в многото му телевизионни изяви през годините. Изпълнителят на "Хабиби" не бил в настроение по време на снимките и репетициите на "Капките" именно заради влизането на татко му в болница и не се представя на ниво. Той е последен в класацията на предаването.
По информация на вестника Троян е в лечебно заведение от няколко дни. Новината бе потвърдена и от близък до семейството на гласовития певец."Да, така е. Бащата на Васил е в болница. Не е с коронавирус. Състоянието му е добро. Скоро ще се оправи", каза за "България днес" много близък до семейството на Азис. Каква точно е причината за влизането на Троян в лечебно заведение от рода на Азис не пожелаха да споделят.
Откакто таткото на изпълнителя е на легло, Азис не е активен и в социалните мрежи. Последната публикация на ромския славей датира от почти седмица. Троян е на 74 години. Живее в китна къщурка в Костинброд. Таткото на Азис многократно е споделял, че синът му иска той да се премести при него в София, ала родителят отказва.
Троян е музикант. Като млад свири на акордеон. Преди години таткото на Азис пише и книга - "Бяхме Цигани". Тя е в малък тираж, но почти целият Костинброд я притежава.
Коментари