Галин печели и като продуцент
Фолк певецът Галин сериозно е решил да гради кариера на продуцент и представи поредното си откритие. След като пробута чрез своята компания Alpha Music в партньорство с най-големия музикален гигант „Пайнер“ младата Десита, нацепеният мачо е готов с поредното си свежо предложение - отново представител на нежния пол.
Лидия Стаматова е въпросната нова девойка, с която е подписал договр, а интернет феновете я познават от дейността й като YouTube влогърка. Красавицата е на 18 години от Бургас.
През 2012 г. Лидия взе участие в „България търси талант“ на Би Ти Ви и се класира на финал. На следващата година издава първата си авторска песен, а година по-късно се включва и в „Големите надежди“ на Нова ТВ, където стига само до полуфиналите. Стаматова пуска още няколко поп парчета след това, но изглежда музикалните й опити не са довели до желания резултат и е решила да опита и в чалга бранша.
Коментари
Добави коментар
Hot
Специален проект
Новини


И Галка от "Каризма" се показа без грим
Певицата разкри защо отново изчезна от публичното пространство


Хазарта в схватка със здравния министър: Срамно е да видиш падението на интелигентен човек
"Нямам финансови проблеми и не очаквам помощ от държавата", заяви рапърът


Бен Афлек се раздели с Ана заради децата
Армас не искала да живее в Лос Анджелис, където са отрочетата му
Тв и Риалити
Издънки
Култура


Правнук на революционер написа роман за света на богатите
Български трилър разказва необикновената история на милионерски наследник


Букмейкърите: Победа на "Евровизия 2021" за Виктория
За момента голямото състезание ще е между България и Естония
Fashionista


От Преслава до Рая Пеева-всички без гащи
Сексапилните рокли създават впечатление че ВИП-аджийките нямат бельо