Пияната водеща от "Фен" с 600 лева премия
София Джамджиева, която стана истински хит в интернет с неадекватното си поведение в ефира на „Фен тв“, е взела 600 лева премия, след като се превърна в звезда. Красивата актриса, която нашумя с изявите си в музикалното шоу „Пееш или лъжеш”, а след това и с брилянтните си превъплъщения в „Като две капки вода”, цъфна на екран в новогодишната нощ видимо подпийнала и веднага се превърна в любимка на зрителите.
Забавни видео клипове и колажи с изцепките на 30-годишната Джамджиева заляха интернет, а рейтингът на „Фен тв” скочи до небесата. Дори зрители, които никога не са гледали музикалния канал, търсеха в интернет новогодишното предаване с нейно участие. В профила на „Фен тв” в социалните мрежи зрители, които не са запомнили името й, питаха в колко часа е предаването с „русата водеща”, за да го гледат.
Първоначално шефът й Виктор Касъмов бил шокиран от изпълненията и отзвука, който предизвикаха новогодишните поздрави. Решил да одруса с глоба София, която отскоро е водеща в телевизията. Заради обявите, че „Фен тв” търси водеща, плъзнаха слухове, че Джамджиева е уволнена.
„2020 г. гърмиш шампанското в ефира на „Фен тв”. 2021 г. телевизията си търси нова водеща”, съобщава един от колажите с реална обява от най-популярния сайт за намиране на работа. Тя обаче няма нищо общо с новогодишното поведение на София и е за друга позиция в медията.
Когато видели, че рейтингът значително се е вдигнал, а блондинката се е превърнала в истинска сензация, началниците размислили и дори решили да й дадат бонус от половин заплата - 600 лв., но с уговорката издънката й повече да не се повтаря. София обаче настоява, че не е била пияна, а просто влязла в роля, пише "Уикенд".
Преди 6 години Джaмджиeвa сви семейно гнездо с нашумелия с участието си в първия сезон на „Х Фактор” оперен певец Мaртин Aлeкcaндрoв, който е с 24 години по-възрастен от нея. Той е бaщa нa eдинcтвeния й cин – 4-годишният Виктор, но неотдавна се разделили. Публична тайна е, че тя носи гените на алкохолици. Баща й Емил Джамджиев си отиде именно заради пиенето, а майка й – актрисата Албена Чакърова, също години наред се бореше с алкохолната си зависимост.
Свързани новини
Галерии
Коментари
Добави коментар
Hot
Специален проект
Новини


Новата синоптичка заела мястото на Деси Плевнелиева
Жената на Росен Плевнелиев се отказва от телевизията


Ще проговори ли Гъмов за любовта си Баташова?
Актьорът готви в нови епизоди на Черешката заедно с Милица Гладнишка и Неве


Скандалната Ружа Игнатова цъфна до краля на Тайланд
Криптоизмамничката стана произведение на изкуството


От Преслава до Рая Пеева-всички без гащи
Сексапилните рокли създават впечатление че ВИП-аджийките нямат бельо


Ето какво прави Цитиридис през отпуската си
Включи се в предизвикателство на световна модна платформа


Конрад разкри колко печелят инфлуенсърите
Ето как злоупотребяват българите в бизнеса с лайкове и гледания
Тв и Риалити
Издънки
Култура


Най-добрите БГ филми този уикенд по БНТ2
Не пропускайте "Петимата от Моби Дик", "Горе на черешата" и "Спомен за близначката"
Fashionista


От Преслава до Рая Пеева-всички без гащи
Сексапилните рокли създават впечатление че ВИП-аджийките нямат бельо


Първо в Hotnews.bg!Мегз затвори бизнеса си
Спира сайта и магазините след 10 години, в които бе преследвана от данъчните и комисията за защита на потребителите