Шеф Силвена Роу призна какво ястие никога не е хапвала и готвила
Най-голямото състезание за любители готвачи продължава и тази неделя, когато участниците ще се изправят в една легендарна отборна битка, разделени от една легендарна стена и една изненада, която ще преобърне всичко. В отборната битка ще се впуснат Файчето, Митко, Елени и Ивайло, защото Добата, Неда, Краси и Виолина след събитията от миналата неделя отиват на директна елиминация. Задачата на 4 хоби готвачи, участващи в битката, ще бъде да сготвят ястие, идентично с това на техния партньор, който стои зад стената.
Шестима души ще премерят сили в поредната елиминация. Към Добата, Неда, Краси и Виолина ще се присъединят участниците, загубили отборната битка. В първия етап от елиминацията всички те ще трябва да премерят сили и да разпознаят най-голям брой риби. Победителят се спасява от елиминация, а останалите петима ще трябва да покажат уменията си в приготвянето на рапани.
Втори етап от елиминацията се оказва особено емоционален за Chef Роу. Тя признава пред своите колеги Chef Токев и Chef Михалчев, че „нито го е готвила, нито го е яла“, но може да си представи как да го сготви.
Напрежението по време на елиминацията нараства толкова много, че един от хоби готвачите провокира дамата в журито да избухне - „Как се работи в кухня така?! Под пара си, ама то няма хигиена. Ами скочи направо с крака да работиш. Аз твоето ястие няма да го ям, няма да го опитам. Това е!“.
Свързани новини
Коментари
Добави коментар
Hot
Специален проект
Новини


Дъщерята на Гала се срина заради голи снимки
Мари Константин трие отрицателните коментари, но призна, че е в шок


Сузанита отново се тунингова? Този път избяга в Турция
Вече е на 18 години и никой не може да я спре


Юксел изля любовната си мъка
"Защо можем да избираме с кого да общуваме, но в кого се влюбваме не зависи от нас?", пита тв водещия


Ето как плеймейтката на Рачков показа, че не е с него заради парите
Плеймейтката Анита бясна на подмятанията


Даяна Ханджиева пробутва старо гадже за ново
Участници от "Фермата" си спретнаха парти и погазиха забраните
Тв и Риалити
Издънки


Сузанита отново се тунингова? Този път избяга в Турция
Вече е на 18 години и никой не може да я спре
Култура


Тайна илюзия в най-новата премиера на Музикалния театър
Целият състав на театъра на сцената в "Принцесата на цирка"


Правнук на революционер написа роман за света на богатите
Български трилър разказва необикновената история на милионерски наследник


Букмейкърите: Победа на "Евровизия 2021" за Виктория
За момента голямото състезание ще е между България и Естония
Fashionista


От Преслава до Рая Пеева-всички без гащи
Сексапилните рокли създават впечатление че ВИП-аджийките нямат бельо