search icon
Hotnews.bg

Съдби

Филип от „Островът на изкушението”: Не бих тръгнал със Златка сериозно

Още обичам бившата си приятелка Милена, заявява манекенът. "Дай да правим интервюто, че отивам да...

Още обичам бившата си приятелка Милена, заявява манекенът.

"Дай да правим интервюто, че отивам да блъскам железа в залата", заявява Филип от „Островът на изкушението", след като се срещаме с него в квартал „Слатина".  Чаровният манекен без притеснения разказва за отношенията си с бившата му приятелка Милена и изкусителката Златка. „Всеки човек изневерява рано или късно, въпросът е, че мен ме излъчиха по телевизията и се получи кофти", категоричен е Филип  в мнението си за любовта, изкушението и изневярата.

- Кой беше инициаторът на участието ви с Милена като двойка в „Островът на изкушението"?
- Двамата го решихме заедно. Аз обаче не го приех много насериозно. Баща ми точно тогава трябваше да пристигне от Испания и ми беше малко притеснено за него, но все пак заминахме.

- Каква беше мотивацията ви?
- Аз отидох заради екскурзията и почивката.

- Сега съжаляваш ли, че участва, все пак на Острова Милена сложи край на връзката ви?
- Не, никога не съжалявам за нещата, които върша. Щом нещо се е случило, значи така е трябвало.

- Какви въпроси Ви задаваха на кастинга? Опитаха ли се да проверят дали наистина сте двойка, а не сте някакви измамници, целящи да отидат на луксозно пътешествие?
- Задаваха ни всякакви въпроси, провеждахме какви ли не тестове, минахме през няколко кръга и накрая се оказа, че сме една от четирите избрани двойки. Не е трудно да прецениш дали двама души наистина са двойка, то си личи и по поведението, и по отношението им един към друг. И най-вече по очите.

- Със Златка чувате ли се?
- Не. Единствено ме покани на рождения си ден, нямаше как да не отида, неуважително би било.

- Какво й подари?
- Закачливи неща от секс шоп - секс програма и разни други...

- Какво е мнението ти за нея като човек?
- Щом съм избрал да общувам с нея на Острова, значи е имало причина. Има нещо в нея, което много други не притежават, един живец, един ентусиазъм, а и няма много задръжки....

- Би ли имал сериозна връзка с жена като Златка?
- Не, ние сме корено различни, живеем в два различни свята. Аз съм израснал на улицата, а тя е момиче, което има по-различен живот. Аз харесвам едно, тя друго и обратното. Едва ли хора като нас могат да създадат сериозна връзка.

- Правихте ли секс с нея? Ти твърдиш, че не сте, но  съвсем отчетливо се чуха вашите пъшкания, които предполагат съвсем друго.
- Не сме правили секс. Дори и водещият го каза: „Поне Златка да си беше свършила работата до край", т. е. не е имало проникване.

- А какво имаше - френска любов?
- Нека зрителите да преценят какво е имало, оставям на тяхното въображение.

- С Милена окончателно ли се разделихте?
- Да.

- Успяхте ли да останете приятели?
- Разбира се. Даже до преди малко бяхме заедно. 2 години отношения не могат да бъдат прекъснати така лесно. Това, че не сме двойка не значи, че не можем да бъдем поне приятели.

- Има ли някакъв шанс отново да се съберете?
- Това ще реши съдбата и Господ.

- А ти обичаш ли я още?
- Обичам я, как да не я обичам. А колкото до изневярата - кой не изневерява? Това се случва непрекъснато - и при мъжете, и при жените. Всички грешим понякога, все пак сме човешки същества.

- Милена с кого живее сега?
- С приятелки.

- А ти?
- Аз живея с четири ... възглавници. Не бе, сам живея. Искам дебело да подчертая, че не живея с Жоро от „Сървайвър", както се пише. Да, в една и съща сграда сме, но не в един апартамент, а в отделни входове.

- Вярно ли е, че си се записал за третия „Сървайвър"?
- Ще се запиша, ама няма да ме вземат. (смее се) Много ще ми стане.

- От къде познаваш Георги Костадинов?
- Познавам го от много време, сигурно 8 години вече. Работехме заедно като манекени. Стари приятели сме. Правим всичко заедно - тренираме, излизаме, пием, ядем... Не се разделяме. Даже като ходих в Кюстендил го взех и него. Запознах го с Андрей и другите, забавлявахме се.

- Ти си участвал в редица клипове на фолкпевици, включително и Галена. Имал ли си нещо повече с нея?
- Глупости, Галена съм я видял за  два часа, докато снимахме клипа, и то го снимахме в къщата на мъжа й, как си представяш, че ще стане нещо в тази ситуация. Аз не бъркам работата с удоволствието.

- Сега вдигна ли си хонорара за участие?
- Да, но не защото съм Филип от „Островът на изкушението", а защото не искам да работя само за слава.