Интимно
Николета Лозанова на път за US Playboy
11 март 2009 | 10:26
Едрогърдестият блян на футболната ни общественост Николета Лозанова може да стане втората българка на...
Едрогърдестият блян на футболната ни общественост Николета Лозанова може да стане втората българка на корицата на американския Playboy, след появата там на Соня Васи през миналия век.
В Милано, където Николета живее и работи от известно време, са я харесали редакторите от местното издание на Playboy, което поднови излизането си наскоро. Те били впечатлени от една от последните фотосесии на модела и имат намерение да я предложат направо на задокеанските си издатели.
Не бил без значение и фактът, че тя е носителка на титлата „Мис Плеймейт" 2006 у нас. Засега Николета не разтръбява всичко това, за да не й мине котка път, а и заради завистници. Палавата Ники, която имаше дълга любовна история с вратаря на холандския Твенте Ники Михайлов, сега живее на квартира край клубния стадион на „Милан". Тя все се надява да забие някоя от звездите на отбора и да прибави към колекцията си най-ценните футболни скалпове на планетата.
На мерника й е най-вече сексимволът Дейвид Бекъм, но засега Ники няма успех с женения англичанин. Николета се снима неотдавна и в италиано-френски филм Дубай. В него играе бар-дама. Тя се пребори за ролята с 30 манекенки от Италия, Англия и Русия.
Мис Лозанова работи в Милано за местната агенция Кристал Моделс. При едно от предишните си прибирания тя катастрофира жестоко и направи тотална щета на колата си. Розовата "Ланча", която спечели от "Плейбой", заедно с титлата "Плеймейт 2006", й липсва, най-вероятно, въпреки че напоследък е засичана с доста по-скъпо возило.