search icon

Любопитно

Сървайвър свали 12 кила

Георги махна паласките

"Сървайвър" набързо стопи лагерите на един от участниците. Пълничкият болногледач Георги рязко се втали, след като влезе в екстремното риалити. Постоянният глад и тежките физически изпитания „изядоха“ и талията, и паласките на младия мъж. По собствените му изчисления, той е свалил минимум 10-12 килограма, откакто е кацнал на Филипините, тъй като яде основно ориз и плодове. „Цяла България ще ти завиди за детокса тук“, пошегува се водещият на „Сървайвър“ Владо Карамазов.

Въпреки че отслабна, Георги все още е далеч от перфектната форма на конкурентите си, които разхождат бицепси и плочки по плажа. Сред най-добре изглеждащите мъже в риалитито са фитнестреньорът Ванко, лекарят Иван и инструкторът Драго, коментира "Блиц".

Свързани новини