Звездите
Кайли Дженър показа бебе №2
07 февруари 2022 | 10:11
Показа отрупания си с рози дом
Кайли Дженър посрещна на бял свят второто си дете от Травис Скот. 24-годишната майка сподели голямата новина със снимка в Инстаграм, разкривайки и пола на бебето със синьо сърчице до чернобелия кадър. Момченцето е родено на 2 февруари, само ден след като щастливите родители отбелязаха четвъртия рожден ден на дъщеря си Сторми Уебстър.
Кайли се чувства отлично след раждането, а сестричката Сторми е на седмото небе от щастие, разкриха източници близки до семейството. Риалити звездата получи сърдечни поздрави от цялото си семейство и приятелите. След хубавата вест тя сподели и клипче в мрежата от прекрасния си дом, отрупан с рози по случай щастливото събитие, пише Woman.bg.