search icon

Top stories

Плеймейтка се оплака: Сметките ми вече са двойни

Instagram

Михаела Тодорова е притеснена от високите разходи

"Сметките ми вкъщи са двойни. Последните месеци плащам по 500-600 лева за отопление." Това разкри Мис Плеймейт Михаела Тодорова пред "България Днес" и звучи като апел към потенциалните спонсори, ценители на красотата йй. Изкусителката се отоплява на ток и на газ в дома си. Недоумява защо цените са толкова завишени, при положение че заплатите в България не са високи.

"Оправям се по някакъв начин със сметките, но всичко е останало ужасно скъпо у нас - споделя Михаела. - И други неща са вдигнати в пъти освен тока и газа", добавя Тодорова.