search icon

Любопитно

Добрева се оправдава за спирането на "БНТ на 60"

Бях водеща за кратко и по заместване, твърди тя

Мира Добрева, която загроби предаването "БНТ на 60" се оправда, че не тя е причина за спирането на любимото шоу през уикенда. "Не съм изгонена от БНТ", обясни тя "новината", че е прокудена от държавната медия. "БНТ просто спря предаването. Не знам каква е причината. Аз бях водеща по заместване. За много кратко време бях лице на предаването", опрезва се пред "България днес" Мира. Въпреки че вече не е лице на "БНТ на 60", тя продължава да работи по своето не особено гледаемо предаване в държавната телевизия - "Отблизо с Мира", което върви вече 11 години, макар че е изчерпано отдавна.

Преди месеци шефът на БНТ Емил Кошлуков обяви, че Добрева е вдигнала рейтинга на "БНТ на 60", но зрители бяха бесни от махането на любимеца им Драгомир Драганов като водещ. Те се кълняха, че спират да гледат предаването и явно наистина го направиха, след като то бе свалено от ефир. Смяната на Чая с блондито така и не беше обяснена, но телеманите продължават да винят Добрева за липсата на шоуто, което ни връщаше в златните години на БНТ.   

Свързани новини