search icon

Top stories

Нов компромат срещу Джулката

Instagram

Батката от Монтана се изкара жертва на пътя

Разправията между Джулиана Гани и монтанската батка Илиян Найденов продължава с нов запис.

Новият запис е правен в колата и Илиян се изкарва отново като жертва, след като Гани му посегнала и "той можел да загуби управление върху автомобила и да катастрофират". В същото време обаче как едновременно докато кара, има възможност да включи телефона на запис и да дирижира разговора?!

Хубаво е да поясним, че в колата е и техният син Давид, за който Джулиана заяви, че ще го даде в интернат, а след това се оправда, че думите й са били изречени в яда срещу възлюбения й. Целият запис може да чуете ТУК.

"Познавам Илиян много добре и, повярвайте ми, не говори толкова спокойно, колкото на записите. Ама е нормално, той знае, че записва и ще ги пусне по медиите след това. Питам се, ако Джулиана се беше сетила да го запише, какво ли щяхме да чуем", споделя съседка на Найденов от Монтана.

В социалните мрежи ври и кипи от коментари покрай скандала. Всички са категорични, че потърпеш от случилото се ще бъде тяхното дете, което не заслужава такива родители. "Не оправдавам Джулиана, но има нещо съмнително в разказите на Илиян. Той пуска разговори още преди раздялата им. Кой нормален човек записва половинката си и споровете им?! Освен ако не е предвидил този сценарий предварително и изглежда търси слава, тъй като след като вече не е половинката на Джулиана остава отново никому известен и потребен в шоусредите, към които се стреми", коментират още запознати с драмите на семейството.