Звездите
Камелия мина на хормонална терапия
19 юни 2016 | 09:27
Певицата вече е в опасна близост до критическата възраст
Камелия е минала на хормонална терапия.
Певицата вече е в опасна близост до критическата възраст, но въпреки това държи да изглежда млада и свежа.
Това е важно не само за личното й самочувствие, но и за кариерата й. Проблемът е, че Ками не смее да прави никакви корекции по лицето си и държи то да е в натуралния си вид. За да поддържа колагена в кожата си и да спре бръчките, тя решила да заложи на приема на хормони. С тяхна помощ се надявала да забави стареенето.