search icon

Любопитно

Концертът на "Ревю" се отлага

Бунтът е завинаги, свободата – вечно млада, затова и „Ревю“ ще бъдат на сцената на НДК есента

Концертът на група „Ревю”, планиран за 3 юни, петък, от 20:00 ч. в Зала 3 на Националния дворец на културата (НДК), СЕ ОТЛАГА поради технически причини.

Новата дата на концерта, на който се предвижда да представят новия им албум „Ревюлюция” с участието на актьори от филми и спектакли с музиката на групата, предстои да бъде насрочена за есента, когато започва “Сезонът на киното” в Двореца.

Закупените до този момент билети важат без презаверка, а новата дата ще бъде анонсирана допълнително.



Бунтът е завинаги, свободата – вечно млада, затова и „Ревю“ ще бъдат на сцената на НДК есента.

Свързани новини