Звездите
Саранди засне „Код криминално“ тотално преобразен
20 август 2015 | 10:45
Саранди засне видеоклип към песента „Код криминално“. Лентата отново снима Иван Димитров – Torex. Снимките са направени на Черноморието
Саранди засне видеоклип към песента „Код криминално“. Лентата отново снима Иван Димитров – Torex. Снимките са направени на Черноморието. Изпълнителят не крие, че режисьорът, с когото вече имат много общи проекти, е свършил майсторски работата си.
Музиката и аранжиментът на парчето са на Любомир Георгиев. Текстът е дело отново на Йордан Гергов.
„Досега тази година представих два проекта – „Код криминално“ и дуета с колежката ми Борислава „Не се хвалим“. Първата песен не я клипирах, но видях, че интересът на почитателите ми е голям и реших да поправя грешката. Имах планове през лятото да пусна и една много силна балада, която се надявам да надмине успеха на „Прости, сърце“. Но ще я забавя малко във времето заради работа по аранжимента. Песента се казва „Не съм роден да съм сам“, божествения текст написа Дани Гергов и те хваща за гърлото, толкова е силна“, отбеляза изпълнителят.
Междувременно певецът усилено работи над новата си визия. „През ден съм във фитнеса и все повече се мотивирам, макар че изкушенията са на всеки ъгъл… и витрина на сладкарница. Свалих толкова много килограми, че вкъщи се шегуват, че не могат да ме познаят. Никога не е късно да започнеш да пръскаш сексапил като фонтан, така че аз ще дам газ на лежанката, пък Господ да ми е на помощ“, каза в типичния си хумористичен стил Саранди.