Звездите
Черната Златка пак забременява
13 август 2015 | 17:12
Точно една година след като загуби бебето си плеймейтката Златка Димитрова отново прави опити да зачене от гаджето си Мирослав
Точно една година след като загуби бебето си плеймейтката Златка Димитрова отново прави опити да зачене от гаджето си Мирослав.
Наскоро пред приятели, с които се срещнала на морето, където е от няколко седмици, пременената в русо моделка, разкрила че на 9 август е паднала забраната от лекарите да прави секс без предпазни средства.
Димитрова и приятелят й Миро си направили генетични изследвания, които доказали,че няма проблем тя да зачене и да износи съвсем здраво бебе, научи ''Всеки ден''.