search icon

Звездите

Черната Златка пак забременява

Точно една година след като загуби бебето си плеймейтката Златка Димитрова отново прави опити да зачене от гаджето си Мирослав

Точно една година след като загуби бебето си плеймейтката Златка Димитрова отново прави опити да зачене от гаджето си Мирослав.

Наскоро пред приятели, с които се срещнала на морето, където е от няколко седмици, пременената в русо моделка, разкрила че на 9 август е паднала забраната от лекарите да прави секс без предпазни средства.

Димитрова и приятелят й Миро си направили генетични изследвания, които доказали,че няма проблем тя да зачене и да износи съвсем здраво бебе, научи ''Всеки ден''.

Свързани новини