search icon

Звездите

Spice Girls се събират отново?

Ема Бънтън допуска, че дамският квинтет може да се събере отново

Ема Бънтън от Spice Girls допуска, че дамският квинтет може да се събере отново.

"Наскоро се видяхме с Джери Халиуел и Мел Би. Нищо не се е променило. Продължаваме да се обичаме. Говорихме и за евентуалното събиране на Spice Girls. Момичетата по принцип са "за", но е малко сложно. Всички имаме соло кариери и графикът ни е запълнен месеци напред. Ще видим какво ще стане", разказва Бънтън.

Сметките на Бънтън, Джери Халиуел и Мел Би обаче май са сметки без кръчмаря. "Кръчмарят" е Виктория Бекъм, а не трябва да се забравя и Мел Си, чието мнение е неясно.

През последните години Виктория на няколко пъти бе категорична, че възкресението на Spice Girls не я интересува. Причината е шеметната кариера на моден дизайнер, каквато Пош направи и която тя едва ли би зарязала.

А иначе Бънтън не е съвсем искрена за "соло кариерите". На практика нито тя, нито останалите ѝ колежки успяха да постигнат нещо кой знае какво.

Участията им тук-там са неравномерни, вяли и все по-редки, защото поколенията се превъртяха и някогашните фенове на Spice Girls вече слушат друг тип музика, пише БГНЕС.

Истинска кариера след разпада на квинтета направи единствено Виктория, макар и не в музиката, а на модното поприще. Казано иначе, четири бивши спайски се нуждаят от Spice Girls, за да се завърнат в бизнеса, но не и петата, Пош.

Свързани новини