search icon

Звездите

Кристен Стюарт изпадна в депресия

След като стана ясно, че Кристен Стюарт и Робърт Патинсън отново са разделени, то стана ясно, че брюнетката е изпаднала в тежка депресия

След като стана ясно, че Кристен Стюарт и Робърт Патинсън отново са разделени, то стана ясно, че брюнетката е изпаднала в тежка депресия.

"С днешна дата тя няма абсолютно никакво желание да се вижда с някой, а мисълта, че Роб вероятно може да се среща с други хора я поболява. Тя е депресирана", казва източник.

"Добрите й приятели се опитват да й окажат подкрепа. Трудно е и за двамата. Но раздялата изглежда по-трудна за Кристен", допълва още източникът.

Робърт вече си е изнесъл вещите от дома на Кристен. "Изглеждаше жалък. Изглеждаше като човек, който току-що бе изхвърлен", издават близки до двойката.

През юли миналата година те се разделиха, след като Стюарт бе заснета от папараците да си разменя интимни ласки с режисьора Рупърт Сандърс. По-късно обаче Патинсън отново се събра с Кристен и нещата помежду им изглеждаха повече от добри, пише lifestyle.bg.

Свързани новини