Звездите
Джена се прави на англичанка и иска да пее в Ню Йорк?
08 юни 2010 | 12:57
Джена иска да разбира английски и да пее в Ню Йорк, но май ще си остане с желанието...
На какви ли не безумия сме се нагледали, но новият видеоклип на Джена бие всякакви рекорди.
В началото две момичета говорят "развален" английски, казвайки, че Джена ще пее в Ню Йорк.
Явно първоначалната идея за видеото е била Джена да говори на английски, но след плачевния ефект са се доверили на двете танцьорки, които обаче също не владеят западния език и звучат по-скоро комично, от колкото артистично.
Освен всичко това Джена е и поредната пайнерка, която нескопосано копира стила на световната модна икона Лейди ГаГа.