search icon

Звездите

Джена се прави на англичанка и иска да пее в Ню Йорк?

Джена иска да разбира английски и да пее в Ню Йорк, но май ще си остане с желанието...

На какви ли не безумия сме се нагледали, но новият видеоклип на Джена бие всякакви рекорди.

В началото  две момичета говорят "развален" английски, казвайки, че Джена ще пее в Ню Йорк.

Явно първоначалната идея за видеото е била Джена да говори на английски, но след плачевния ефект са се доверили на двете танцьорки, които обаче също не владеят западния език и звучат по-скоро комично, от колкото артистично.

Освен всичко това Джена е и поредната пайнерка, която нескопосано копира стила на световната модна икона Лейди ГаГа.