search icon
Hotnews.bg

Интимно

Филип Буков скъса и с последната мадама

Филип Буков вече не е и с това момиче.

Филип Буков вече не е и с това момиче.

С право Филип Буков беше казал, че му е рано да се жени. Ето, че и последната му връзка от преди няколко месеца е вече в миналото.

Актьорът от „Татковци”, „Сървайвър” и „Денсинг Старс” е скъсал с гаджето си преди десетина дни и на този етап няма намерение да търси нова любов.

„5-месечната ми връзка приключи. Кой крив, кой прав, вече няма никакво значение. Доволен съм, че с бившата ми вече приятелка запазихме приятелски отношения и след раздялата ни. Известно време ще съм сам, без половинка до себе си, защото не се чувствам готов за следващо обвързване”, сподели пред наш репортер 31-годишният красавец.

Филип допълни, че репетира нов спектакъл с Алекс Сърчаджиева. Премиерата ще е в края на април или началото на май.