Любопитно
Нели Хаджийска шокира с неграмотност
08 юли 2025 | 17:04
Нели Хаджийска не за първи път гафи в правописа.
Бившата водеща на популярното предаване „Търси се“ – Нели Хаджийска, предизвика вълна от реакции в социалните мрежи след правописен гаф по случай личния си празник.
В опита си да благодари на последователите си за честитките по повод именния ѝ ден, Хаджийска написа: „Благодаря на всички, които вече ми чести тят именния ден“.
Потребители веднага забелязаха грешката – както в разделянето на глагола „честитят“, така и в излишното „н“ в „именния“. Това не е първият подобен случай с телевизионната водеща. Преди време тя отново обърка правописа, като написа „рожденния ми ден“, с двойно „н“, което предизвика подигравки и тогава.
Дали това е артистичен стил или просто липса на внимание, не е ясно, но гафовете ѝ със сигурност не остават незабелязани от интернет потребителите.