search icon

Top stories

Николета и Ники продадоха „Домът на мечтите”

Най-рекламираната къща в национален ефир бе тази на Ники Михайлов и Николета Лозанова.

Николета Лозанова и Николай Михайлов се разделиха с дома на мечтите си. Двойката е продала къщата си в Бистрица.

Сумата, която са получили за луксозния си имот, е над 4 млн. лв. Така Ники и Николета излизат на сериозна печалба, тъй като изграждането на жилището им струваше около 1,2 млн.

Николета Лозанова остана без рожден ден

Луксозното имение в Бистрица e над 450 кв.м. Има и голям двор. Мащабното му изграждане бе проследено подробно в едноименното риалити шоу. В него освен градежа на къщата бе показан и личният живот на собствениците й, както и на дизайнера Алекс Ковачев и половинката му Гергана Малкоданска. Къщата впечатлява с елегантен средиземноморски стил и съвременни архитектурни решения, пише "България Днес".

Николета и Ники имаха разногласия с интериорния дизайнер и в крайна сметка решиха да продадат имота си.

"Алекс е много иновативен и създаде нашия дом на мечтите. Имахме леки разногласия, но се разбирахме перфектно. Хората ме познават само от социалните мрежи и никога не съм ги допускала толкова близо до себе си. Най-много спорех с Алекс за осветлението, за което имахме най-много казуси, но той успя да ме накара да харесвам злато в интериорния дизайн. Абсолютно всичко в къщата ми харесва. Работихме заедно и Алекс се съобразяваше с това, което на нас ни харесва", разкри Лозанова.