search icon

Top stories

Антония Петрова-Батинкова роди тайно

Антония Петрова в Дубай дни преди да роди.

Около Антония Петрова-Батинкова в последните дни се въртят упорити слухове, че бившата Мис България е родила на 17 декември.

До този момент обаче самата тя не е потвърдила официално новината, което допълнително подхранва спекулациите. Това е първата женска рожба на блондинката, която вече има двама сина.

Вместо очакваното съобщение за щастливото събитие, Антония продължава да споделя в социалните мрежи снимки от Дубай, на които се вижда, че е с доста голям бременен корем и се наслаждава на атракциите и лукса на емирството. Кадрите изненадват последователите ѝ, тъй като, както вече писахме, тя замина за Дубай въпреки че е в деветия месец на бременността.

Именно това пътуване породи слухове, че г-жа Батинкова може да е планирала раждането да се случи именно в Дубай – предположение, което тя също не е коментирала публично. Липсата на яснота около датата и мястото на раждането оставя място за различни интерпретации.

Преди да роди Антония Петрова се хвали с шопинг за над 20 бона

Любопитен детайл е, че миската от години има навика да публикува снимки от почивките си едва след като вече се е прибрала. Затова не е изключено и този път кадрите от Дубай да са заснети по-рано, а публикуването им сега да служи като дискретно прикриване на радостната вест, че е станала майка за трети път.

Перничанката вече иам двама сина Благовест и Ивайло от съпруга си Ивайло Батинков. Първото им дете се роди навръх именния ден на майката – 17 януари 2019 г., и носи името Благовест, като в семейството го наричат Бест Батинков. Вторият им син, който носи името на татко си, се роди на 7 юли 2022 година. 17 декември със сигурност не е случайна дата, имайки предвид числото седем.