Роби Уилямс е бил тайно в София за два дни, съобщи Лео Бианки, който лично готвил на звездата. Готвачът специално благодари на български фирма, специализирана в снимането на филми и реклами за възможността да храни световната звезда. Какво е снимал Роби у нас остава тайна, но пък изискванията му към храната били сериозни-без глутен и захар, с много зеленчуци и риба. „Много придирчив в храната“, категоричен е италианецът, който храни и други звезди като Григор Димитров.

48-годишният Роби разкри преди време, че заради хранителен режим, в който основни компоненти били морските дарове за малко щял да умре. В интервю пред „Radio X” той сподели, че това е най-голямото отравяне с живак, което лекарите са виждали. Това се случило, заради режим който спазвал. Налагало се да яде риба по два пъти на ден и това е причината организмът му буквално да се натрови с живак.

Певецът признава, че отишъл да се изследва, тъй като съпругата му е по-притеснителната, когато става дума за здравето им и често си прави всевъзможни тестове.Все пак в случая Роби Уилямс е щастлив, че е послушал половинката си, защото наистина е имало огромна опасност за живота му. Още на следващия ден изпълнителят минал изцяло на растителен хранителен режим. Роби сподели, че става на обяд. „Спя през времето, когато другите се лишават от храна. Не лягам да спя по-рано от 5 или 6 сутринта.

Просто съм си сова по рождение.” Споделя, че не може да промени биоритмите на тялото си, затова се съобразява с тях. „Най-продуктивен съм след полунощ до ранната утрин, когато другите хора спят. Към 5 вечерта хапвам и се чувствам сит”. Според него именно този режим не му позволява да качи излишни килограми.