Звездите
Емануела: Стига ми да не е неудачник
24 март 2022 | 12:43
Фолк певицата говори за мъжете
След поредица кофти връзки, фолк звездата Емануела е развила определени изисквания за мъжете.
"Стига ми да не ми изневерява, да не е виден софийски пияница. Да не е неудачник, с две думи. И да ме уважава", заяви певицата в интервю.
Припомняме ви, че изпълнителката на "Пайнер" имаше неуспешни връзки с сина на един от братя Диневи - Димитър, а последно се подвизаваше с Мартин Николов по прякор Елвиса. Според запознати, в момента Емануела е сингъл. Тя не криела, че й е трудно да си хване нов мъж, заради известността. "Повечето искат трофеи, а аз не искам да съм такава в ръцете на някого", коментирала фурията.
Коментари