Любопитно
Вижте кой напусна Саня Армутлиева
08 февруари 2022 | 10:23
Продуцентката с още двама по-малко
Топ продуцентката Саня Армутлиева се раздели тихомълком с още двама от БГ изпълнителите си, научи HotNews. От компанията й "Вирджиния Рекърдс" са си тръгнали рапърите Павел и Венци Венц, но все още новината не е обявена официално.
Двете страни са отчели, че имат разногласия за бъдещето на дуета и предпочели да не продължат съвместната си работа. Всичко това се случило след изтичането на 5-годишния им договор с компанията на Армутлиева. Павел и Венци издадоха два албума със Саня - "SeTaaBrat" и "Upgrade", както и много видеоклипове.
Към момента артистите все още фигурират в каталога на "Вирджиния рекърдс" редом до тези на Дара, Михаела Маринова, Ева Пармакова, Алма и Йоана, но в действителност са напуснали лейбъла още през лятото миналата година, издават източниците ни. Припомняме ви, че поетапно от продуцентското крило се оттеглиха Кристиян Костов, Жана Бергендорф, Невена Цонева и други от изпълнителите, нашумяли от "Х Фактор".
Коментари