Звездите
Веско Маринов уволни екипа си
08 декември 2021 | 19:22
Естрададжията нямал работа и бил принуден
Заради малкото концерти Веселин Маринов е бил принуден да уволни екипа си от музиканти, тонрежисьори, осветители, с които правеше концертите си. "Аз действително бях единственият, който поддържаше толкова голям екип, но те вече са освободени и всеки се опитва да намери своето място и да оцелее", казва бардът на любовта.
За сметка на това Маринов, който има два брака зад гърба си, се чувства удовлетворен у дома. "Личният ми живот е съвършен" - категоричен е певецът. - Моята дъщеря намери най-хубавия зет, който мога да имам. От тяхната любов дойдоха внуците, които ми помагат да се преборя с днешните си проблеми. Заради тях се държа - да съм достоен дядо и да помагам като родител на моите деца", с усмивка споделя Маринов, цитиран от "България Днес".
Коментари