Звездите
Галена: #TheBo$$ пристига
11 юли 2017 | 13:04
Това разпали социалните мрежи и предизвика лавина от коментари
Късно снощи звездата на телевизия “Планета” зарадва всички свои почитатели с новината, че днес – 11 юли ще е премиерата на най-новия й видеоклип със заглавие #TheBo$$.
Това разпали социалните мрежи и предизвика лавина от коментари, с които меломаните изразиха подкрепата си към Галена. Певицата вече показа поредица от фотоси, които най-вероятно са от този музикален проект и с тях подгря аудиторията за горещото си лятно предложение.
Още утре Галена започва и поредица от лайв премиери на #TheBo$$. В сряда тя ще пее в Кърджали, а в четвъртък е в Созопол. На 14 юли, петък, изпълнителката ще представи новата си песен и в столицата, а на следващия ден – това ще се случи и в Слънчев бряг.
Натоварената клубна програма по никакъв начин не е пречка Галена да се наслади пълноценно на майчинството. Тя сподели, че всички в семейството й помагат в грижите за малкия Александър и баткото Стефан.
“Благодаря на съдбата, че Галин е баща на децата ми. Няма по-грижовен баща от него. Всички ми помагат, имаме и гледачка, която е близка на семейството. Малко съжалявам, че толкова рано се върнах към професионалните си ангажименти, защото това са моменти, които не се повтарят. От друга страна пък обичам работата си. Мисля, че един ден децата ще ме разберат”, разкри Галена в телевизионно интервю.
По време на своите клубни изяви Галена се раздава докрай за феновете, не пести сили и енергия в стремежа си да представи едно шоу, което да ги впечатли и да направи вечерта им незабравима.
Коментари