Top stories
Не пуснаха Пол Маккартни в нощен клуб, не бил известен
18 февруари 2016 | 09:10
Музикантът бил натирен от охраната, която го помислила за досадник, който иска да се вмъкне на ВИП купона
Сър Пол Маккартни не бе допуснат на афтърпарти след раздаването на наградите "Грами", което се състоя в нощен клуб в Холивуд, защото не бил достатъчно известен.
Музикантът бил натирен от охраната, която го помислила за досадник, който иска да се вмъкне на ВИП купона.
В над 50-годишната си кариера бийтълсът има 18 „грамофончета” и десетки световни хитове. От видеоклип, заснет от сайта TMZ, обаче се вижда как Маккартни заедно с певеца Бек и барабаниста на „Фуу файтърс” Тейлър Хоукинс са изгонени от охраната на частното събитие, защото не били достатъчно популярни.
„Колко повече ВИП можем да бъдем? Нужен ни е нов хит, момчета”, пошегувал се 73-годишният сър Пол с приятелите си. Домакин на въпросния купон бил 26-годишният рапър Тайга, чието творчество възпява "непреходни" ценности като коли, пари и леки жени.
Коментари