Звездите
Джони Деп свири с китарист от "Кис"
19 август 2015 | 12:02
Акцията беше с благотворителна цел
Джони Деп, който не крие любовта си към музиката, се качи на една сцена с легендарния китарист от "Кис" Джийн Симънс.
Акцията беше с благотворителна цел - парите ще отидат за организацията "Mending Kids", която осигурява операции за деца в нужда.
Краткото им изпълнение се състоя в залата за боулинг "Лъки страйк" в Холивуд, а билетите за събитието струваха по 150 долара.
Коментари