Точно една година след като загуби бебето си плеймейтката Златка Димитрова отново прави опити да зачене от гаджето си Мирослав.

Наскоро пред приятели, с които се срещнала на морето, където е от няколко седмици, пременената в русо моделка, разкрила че на 9 август е паднала забраната от лекарите да прави секс без предпазни средства.

Димитрова и приятелят й Миро си направили генетични изследвания, които доказали,че няма проблем тя да зачене и да износи съвсем здраво бебе, научи ''Всеки ден''.