Звездите
Фики: Би било интересно да направя песен с някой рапър
13 август 2015 | 09:17
Аз не деля колегите според стила музика
''Би било интересно да направя песен с някой рапър. '' Tова споделя изпълнителят в интервю за в. Труд и допълва, че въпреки че в момента се изявява само във фолк жанра, смята, че би било интересно да направи и подобна песен.
Фики разкрива още, че ако го стори, най-много ще му се зарадва брат му Емо, който е фен на рапа и на бийтбокса и дори се опитва да прави първите си стъпки в този жанр. Изпълнителят на “Бум” е категоричен и за още нещо:
“Аз не деля колегите според стила музика, която изпълняват. Има песни, които ми харесват, и такива, които не ми харесват”, обобщава Фики.
Той признава, че в момента цялото му внимание е насочено към реализацията на дебютния му албум, както и на участията си в клубовете, но през есента задължително ще се заеме и със своето образование, като иска да продължи обучението си в същата специалност, но все още не е решил дали ще бъде в Музикалната академия или в Нов български университет.
Коментари