Звездите
Магда вае тяло с фитнес и строг хранителен режим
07 август 2015 | 16:48
Магда е сред най-върлите привърженици на здравословния начин на живот
Магда е сред най-върлите привърженици на здравословния начин на живот.
Певицата се е отдала на усърдни тренировки във фитнес залата. Паралелно с това ги съчетава със спорт на открито, а ефектът е наистина впечатляващ – в момента Магда демонстрира перфектно тяло, пише planeta.tv.
Въпреки че е разгарът на лятото, засега певицата все още не е успяла да намери време за ваканция. Изпълнителката подготвя новите си музикални проекти, както и изпълнява ангажиментите си в българските клубове, където радва публиката със своите хитове.
Коментари