Звездите
Теодора: Връзката с Иво мина през много препятствия
02 август 2015 | 12:51
"За да запази любовта си, човек трябва да се бори и да преживее не малко неща“
Теодора не крие, че връзката й с половинката й Иво не винаги е вървяла по мед и масло.
„Запознахме се преди много години и любовта беше взаимна. При нас всичко е чисто, обичаме се и се разбираме. Нашата връзка мина през много перипетии, но за да запази любовта си, човек трябва да се бори и да преживее не малко неща“, обяснява певицата в новия брой на списание Story.
„В началото имаше ревност, докато се опознаем и повярваме един в друг. Това е нормално. Но той винаги се е съобразявал с това, което работя, и ме е разбирал“, допълва Теодора.
Какво споделя още фолк певицата за семейството си можете да прочетете в новия брой на списание Story, който вече е на пазара.
Коментари