Теодора не крие, че връзката й с половинката й Иво не винаги е вървяла по мед и масло.

„Запознахме се преди много години и любовта беше взаимна. При нас всичко е чисто, обичаме се и се разбираме. Нашата връзка мина през много перипетии, но за да запази любовта си, човек трябва да се бори и да преживее не малко неща“, обяснява певицата в новия брой на списание Story.

„В началото имаше ревност, докато се опознаем и повярваме един в друг. Това е нормално. Но той винаги се е съобразявал с това, което работя, и ме е разбирал“, допълва Теодора.



Какво споделя още фолк певицата за семейството си можете да прочетете в новия брой на списание Story, който вече е на пазара.