На 25 януари 2015г. в Клуб Три Уши, София ще се състои концерт на италианската епик пауър метъл група WOTAN.

Бандата е създадена през 1988г. и е силно повлияна от творчеството на MANOWAR и VIRGIN STEELE. WOTAN имат зад гърба си три дългосвирещи албума „Carmina Barbarica” (2004г.), „Epos” (2007г.) и „Return to Asgard” (2013г.) и са свирили на една сцена с VIRGIN STEELE, Ross The Boss, DEMON, RIOT, Dio, RAGE, JAG PANZER, EXCITER и много други. Освен авторски песни, групата ще изпълни и няколко кавъра на MANOWAR.

Специални гости на турнето на WOTAN „Into Glory Live” са гърците LIGHTING RUST. Те са от Атина и имат eдин албум зад гърба си. LIGHTING RUST са свирили на редица фестивали с GRIM REAPER, PERSIAN RISK, PRAYING MANTIS и други групи.

Вечерта ще бъде посветена на тридесет и петата годишнина на MANOWAR. Преди и след изпълненията на групите ще звучат само песни на великите американци.

MANOWAR са създадени през 1980г. и са една от любимите хеви метъл групи на българските меломани.
Вратите на Клуб Три Уши отварят в 20ч.
Входа: 10лв.