Top stories
Арестуваха Дачо на Софи Маринова за наркотрафик
23 август 2013 | 13:23
Случаят вече е заведен в папките на Окръжна прокуратура в града под Околчица
Гаджето на Софи Маринова – Дачо, бе арестуван във Враца по молба на италианските власти.
Тази сряда Данаил Игнатов е закопчан заради разпространение на наркотици, а случаят вече е заведен в папките на Окръжна прокуратура в града под Околчица.
До няколко дни се очаква делото на Дачо за екстрадиране да бъде внесено в съда, а дотогава той ще търка наровете на следствения арест във Враца. Италианските власти искат привеждането му на тяхна територия, за да бъде съден.
Криминалисти отхвърлиха предположенията, че Игнатов е бил част от международната група за наркотрафик на големия бос Брендо.
Според тях той е действал в Италия по съвсем друга схема и по всяка вероятност става въпрос за трафик на много по – малки количества.
Едва преди по – малко от месец, бившият приятел на Софи Маринова се ожени за своята доведена сестра Галя.
Сватбата бе богато отразена от медиите не само заради връзката с популярната певица, но и заради разкошната церемония.
Коментари