„Не правя нещо, което не ми идва отвътре в името на кариерата“, сподели Крум в предаването „Фолкмаратон“.

Певецът разкри, че всичко, което прави – музика и видеоклипове, е отражение на емоционалното му състояние.

Дори провокациите, които много хора намират за скандални, му идват спонтанно, не ги обмисля и предизвиква.

„Не смятам, че правя някакви невиждани скандали, просто в даден момент се забавлявам повече“, допълва изпълнителят.

Крум споделя, че не крои планове за бъдещето, но се надява да има сили да извърви дълъг път в музиката.

В момента той работи върху нови проекти, но засега не разкрива подробности за песните, които предстои да издаде.