Любопитно
Алчната Ирина ламти за пари и ефир
01 февруари 2012 | 15:06
Ирина Сарачинова е на път да разори продуцента си и свой любовник Иван Христо
Ирина Сарачинова е на път да разори продуцента си и свой любовник Иван Христов с честите си появи на екран.
 
 Бившата пиарка на Васил Божков алчнее за пари и непрекъснато точи сметките на опосума с шопинги из моловете. Да беше само това... Блондинката ламти и за повече ефирно време.
Тя вече се изявява в "Почивна станция" и в събота, и в неделя, но скучноватият й вид носи само негативи на предаването.
От целия уикенд блок по Нова телевизия Ирина е с най-нисък рейтинг. Телевизионери отчитат, че той е рекордно лош за национална телевизия, разкрива "Всеки ден".
 
 Засега любовникът-шеф Иван Христов се прави на ни лук ял, ни лук мирисал и удържа на капризите на Сарачинова.
 
 Заради нея дори се сдърпал със съдружника си Андрей, който настоявал изявите на некадърницата да бъдат сведени до минимум. Иван обаче не щял и да чуе.
 
 Всички в "Станция Нова" предричат, че Ирина ще доведе любовника си до фалит.
&format=webp)
Коментари