На какви ли не безумия сме се нагледали, но новият видеоклип на Джена бие всякакви рекорди.

В началото  две момичета говорят "развален" английски, казвайки, че Джена ще пее в Ню Йорк.

Явно първоначалната идея за видеото е била Джена да говори на английски, но след плачевния ефект са се доверили на двете танцьорки, които обаче също не владеят западния език и звучат по-скоро комично, от колкото артистично.

Освен всичко това Джена е и поредната пайнерка, която нескопосано копира стила на световната модна икона Лейди ГаГа.