Top stories
Камелия попиля новите фолкаджийки: Решиха вместо да пеят, да се мятат по бански
15 април 2025 | 14:45
Камелия
Камелия разкритикува нашествието на млади и секси, но напълно лишени от музикални данни, млади фолкаджийки.
"В поп фолка се появиха много неподходящи хора. Хора, които развалиха целия бизнес. Хора, които никога не могат да ти изпеят една песен на живо. Хора, които записват песни на колеги, отиват вечерта някъде и я пеят. И се правят, че я пеят, защото използват програми. Много случайни хора се появиха! И когато не се почисти една леха навреме, плевела расте - и когато станат бурени, много трудно се оправя.Някак си някои решиха, че да си по бански на сцената и да се хвърляш, вместо да пееш, е по-важно. И това се превръща в норма", категорична бе Камелия в последното си интервю.
„Има много хора, които имат талант, но както казва и Йордан Лечков, талантът може да се 90% и 1% да е труд, и да не успееш, а може да имаш 1% талант и 90% труд и да успееш. Балансът между труда и таланта е много важен“, обясни още тя.
Тя не назова имена на певици, но за всички е ясно, че визира несъстояли се фолкаджийки като Ариа, бивша плеймейтка или Диона. Доста разголени на сцена са излизали и Галена и Емилия, но в техните вокални възможности никой, най-малко Камелия се съмняват.
Коментари