"Липсва комуникация между техническия екип. Зад сцената, на сцената и в апаратните", отбеляза той преди старта на големия концерт. Затова публиката бе помолена да постави телефоните си на самолетен режим. Шоуто за феновете на стадиона започна минути преди 20.00 с изпълнения на победителите Краси Радков, Влади Зомбори, Михаела Маринова и други от победителите през годините в Капките.

Под звуците на Джипси Кингс се завърна Зуека на сцената на шоуто за имитации. И тогава се случи неочакван гаф. Микрофонът му не работеше и му се наложи да вика доста силно преди Рачков да му подаде работещ микрофон.

Васил Василев – Зуека, се разплака пред цяла България. Той пророни емоционални сълзи: "Където и да живея, България е в сърцето ми. Вие сте хората и тук ми е хвърлен пъпа", отсече той от сцената на стадион „Васил Левски“ пред 40 000 души. "И на мен!", не остана по-назад Геро. "Само да знаеш, че заплатите не са мръднали", намеси се Димитър Рачков и поиска 40 евро назаем от Зуека до вторник.

Шоуто за имитации не премина и без любовни трепети. Димитър от дует „Машини“ падна на коляно и предложи брак на своята любима – цигуларката Анна-Мария (ANIMA). Анна-Мария, която избра да остане и да гради живота си в България, каза „да“, а публиката избухна в аплодисменти, превръщайки сцената в арена на чиста радост и любов. „Веднага казвай ДА!“, обърна се Димитър Рачков към Анна-Мария, след като нейният любим ѝ предложи брак .„Майкоооо! За друго се бяхме разбрали, бе“, възкликна Герасим Георгиев – Геро.

Димитър падна на коляно и предложи брак на Анна-Мария.

Предложението за брак дойде веднага след вълнуващото изпълнение на Димитър и Христо, които се превъплътиха в едни от най-обичаните български музиканти – Кирил Маричков и Дони. Те представиха емблематичната песен „Пак ще се прегърнем“. „Избрахме тази песен, защото утвърждава смисъла на човешката връзка. И няма невъзможни неща, щом не си сам“, споделиха двамата след силното си представяне.

"Хиляди пъти да", отговори Лашкова на приятеля си.

Но дотук любовните предложения не приключиха. И младата актриса Александра Лашкова каза "Да" на приятеля си Дани Върбанов. "Това, което направи ти през целия сезон. Ти си единственият човек, с когото искам да се прибирам. Александра, ще се омъжиш ли за мен?", каза от сцената Върбанов, познат на публиката като Баян от сериала "Войната на буквите". "Хиляди пъти да", отговори Лашкова.