По този начин отново успя да се превърне в гореща тема на родния светски пейзаж. Докато други звезди се оплакват от жегите, секси миньончето просто ги вдига още повече – с няколко видеа от остров Корфу, в които показва повече от гледката към морето. МНОГО повече!

Видеата, публикувани в Instagram профила ѝ, я показват единствено отзад – в оскъден секси бански и със самочувствие, което казва: „Да, това дупе е злато“. Камерата буквално я следва като в музикален клип, но с фокус изцяло върху най-апетитната ѝ част.

"Сигурно новият ѝ мъж е снимал всичко – личи си, че това му е любимата ѝ страна," пише фен под едно от клипчетата. Друг добавя: „Така се снима жената, когато мъжът ѝ наистина я желае". "Такова дупе не се крие... особено когато любовта го снима от всичките ъгли!", пишат още.

Според източник, близък до певицата, отношенията й с бизнесмена Теодор Петков са повече от сериозни: „Мария е влюбена до уши. Този път нещата изглеждат различно. Той я обожава, не само заради визията ѝ, но определено държи да я показва така, както я вижда само той… отзад", коментират приближени до Мара Отварачката.

Мария щедро показва задните си части за всички, които го пожелаха.

Освен всичко това, певицата наскоро призна, че планира сватба с Петков, но не пожела да разкрие точната дата. Това ще е четвъртият ѝ брак, а според слуховете, церемонията ще е това лято в Гърция, с лимитиран брой гости и много блясък. "My love forever" - категорична е заралийката в коментар към една от последните й общи снимки с Теодор.

„Сега разбрах защо не издава датата – сигурно шие рокля, от която се вижда всичко отзад!“ – шегуват се сеирджии. Едно е сигурно – Мария знае как да държи вниманието. И както изглежда – и камерите, и мъжете, все повече го обръщат точно там, където тя реши.