Звездите
Неве надигра Георги Янев в „Traitors: Игра на предатели“
30 септември 2025 | 19:29
Георги Янев и Станимир Гъмов
Сам си сложих главата в торбата, призна риалити героят
В четвъртия епизод на „Traitors: Игра на предатели“ напрежението ескалира до краен предел между Станимир Гъмов, който е най-близкия човек на "предателката" Неве в имението на тайните и риалити звездата Георги Янев, видя Hotnews.bg. Актьорът категорично посочи Жоро като лидер на „предателите“. Неговите подозрения се засилиха още повече по време на закуската, когато той сподели, че основните му съмнения са насочени именно към Жорката и Петканов. Реакцията на Янев не закъсня – макар да усети, че се говори срещу него, той остана уверен, че ще успее да обърне ситуацията в своя полза.
Призна, че е надигран
Ескалацията между двамата стана особено явна на кръглата маса. В крайна сметка Жоро Янев напусна играта с цели 10 гласа срещу себе си. Накрая той призна, че всъщност е предател и се чувства надигран:
Целенесочена атака
„Истината е, че сам си сложих главата в торбата. Заставам изцяло зад думите си, че това е целенасочена атака от Неве, която подтиквана от Бачорски, забърка цялата тази каша.“
За Гъмов разкритието на Аквамена бе лична победа – актьорът се почувства като „ловец на глави“, убеден, че е извадил предател от играта.
Коментари