Фокусникът Йордан Белев, който гледаме като праведен в „Traitors: Игра на предатели“ призна в интервю за Woman.bg, че стяга сватба, но не с актрисата Даяна от „Фермата 6: Пътят на една мечта“. В предаването той хлътна по красавицата, която днес е многодетна майка. По-късно и Белев откри любовта с младата си асистентка, с която живее от три години и половина. Само тя знаела, че той влиза в „Traitors: Игра на предатели“.

"Коментирах го само с приятелката ми, с която живея вече 3,5 години. Влизането ми беше абсолютна тайна от всички, дори майка ми и баща ми не знаеха къде съм. Казах на всички, че имам нужда от почивка и си вземам отпуск от 2 седмици без телефон. Такива са изискванията на формата", обяснява той.

Любовта го променила и днес той е друг човек. "Чувствам се много по-спокоен, много по-уравновесен и много по на мястото си, отколкото преди 5 години. И съм убеден, че хората около мен ме правят такъв. Така че да, може би много зависи от човека до теб, какво иска да изкара от теб и по какъв начин се отнася с теб".

Белев е готов и за сватба, макар това да не му е фикс идея. "Надявам се в най-скоро време да ми се случи. Не ни е някаква фикс идея, но ако е рекъл Господ... Когато се разбираш с човека до себе си, сватбата просто е един празник на любовта, който могат да си направят двамата влюбени. Стимулирам всички да се женят повече, за да имаме повече работа сватбените водещи. Иначе наистина организирам поредното издание на магична среща „Златната котка“ догодина през март месец с две представления – едно в Габрово, едно в зала 1 на НДК. Нека почитателите да следят социалните мрежи, защото в най-скоро време ще пуснем билети за събитието. Ще имаме гости от 7 държави. Става дума за топ магьосниците на света, които ни гостуват за поредна година".