Звездите
Гала с чанта за 3 бона
11 март 2026 | 08:23
Гала
Блондинката се появи с елегантен аксесоар на модния гигант „Фенди”
Тв водещата Гала изненада с луксозен аксесоар за близо 3000 лева сред публиката на първия епизод на "Като две капки вода". Блондинката се появи с елегантна чанта на модния гигант „Фенди”, която веднага направи впечатление на зрителите и на Lupa.bg. По наша информация моделът струва около 3 бона в лева или 1585 евро. Преди време водещата от Плевен залагаше предимно на по-достъпни тоалети и аксесоари в диапазона 300–400 лева, като често споделяше, че не държи на показния лукс.
Явно обаче нещо се е променило. Новата придобивка показва, че Гала не пести средства, когато става дума за мода и за визия. Предстои да видим дали това е еднократен моден каприз, или плевенчанката си е вдигнала стандарта на живот. Според близки на тв звездата чантата най-вероятно й е подарък от Джуджи. Звездна публика се събра за първото предаване на Като две капки вода", писа първи Hotnews.bg веднага след края на шоуто. На първия ред седна водещата на "На кафе" Гала заедно с мъжа си Стефан и сватят Джуджи. Телевизионерката бе облечена в червен костюм с панталон и изглеждаше перфектно. Преди седмица се появиха публикации, че тя влиза да пее в любимото шоу за имитации. Партенката пусна водещият Димитър Рачков в интервю за "На кафе". Неговата годеница Виктория също бе в публиката на предаването, а камерата многократно показваше лицето й.
Гала в публиката на Капките, не сред участниците
На първия ред седна и Ник-съпругът на Азис. Двамата се ожениха преди по-малко от месец в САЩ. Рачков и другият водещ Геро обърнаха специално внимание на госта от Америка, който посрещна въпросите им с широка усмивка. За да подкрепи жена си в публиката седна и актьорът Владо Зомбори. Безапелационния победител в Капките бе в компанията на актрисата Екатерина Лазаревска, която в момента гледаме в главната роля в сериала "Мамник". Зомбори е човекът, който предложил младата Екатерина на съпругата на продуцента Маги Халваджиян за ролята на полицайката Божана.
Коментари