Звездите
Антоний Аргиров помпа мускули за нов сериал
06 август 2016 | 09:42
Актьорът стяга сватба, две магистратури и моноспектакъл
Изкушен от комара заради проблеми с парите – такъв ще видим Антоний Аргиров в новия киносериал на bTV.
Клапата на мащабната продукция щракна преди две седмици в студията на „Ню Бояна” в полите на Витоша и в столична болница, а сценарят ще сроди пред камера възпитаника на Димитрина Гюрова с героинята на Койна Русева. „Доста дебилен ми е образът в началото, но отива към много приятен симпатяга.
Ще ми се наложи и да поспортувам за ролята. Тя е тотално различна от всичко, което съм правил досега”, сподели за „Монитор” актьорът с ценз по икономика на интелектуалната собственост.
Тони издава още, че на терен му е изключително забавно, защото режисьорът Тодор Чапкънов издава всякакви звуци, за да „разкраси” директивите си към актьорите. „Той озвучава всичко, много е музикален и симпатичен.
Отделно с Койна, с която сме близки приятели, постоянно се разсмиваме. С Митко Баненкин вече си имаме лаф, с който я заплашваме и той звучи така: „И твоят близък кадър ще дойде!”, казва с усмивка Аргиров. В каста на драмедито по патент на хърватския „Каквото и да струва” се включват още имена като Орлин Павлов, Георги Кадурин, Валентин Танев, а сред снимачните локации за живописни кътчета в Испания, Аржентина и Турция. Антоний не крие, че е вдъхновен от шанса да участва в проект от такъв калибър, а докато снима, се труди върху две магистратури – по кино и театрална режисура.
Стяга и моноспектакъл с режисьор Ники Ламбрев. Междувременно успя и да се сгоди. За жената до себе си Тони издава само, че тя е неговото всичко и няма нищо общо с актьорската гилдия, но има отношение към изкуството. Тя го е накарала да преоткрие и красотата на непопулярни дестинации за туризъм като Лакатник.
Коментари