Любопитно
Мария Шарапова става Шугарпова
20 август 2013 | 12:51
Най-печелещата спортистка в света Мария Шарапова иска да смени фамилията си и за тази цел е подала молба до Върховния съд на Флорида
Най-печелещата спортистка в света Мария Шарапова иска да смени фамилията си и за тази цел е подала молба до Върховния съд на Флорида.
Гаджето на Григор Димитров иска да се нарича Шугарпова по време на Откритото първенство по тенис на САЩ - US Open. Последната за годината надпревара от Големия шлем ще се проведе от 26 август до 9 септември в Ню Йорк.
"Шугарпова" са марка бонбони, създадени и рекламирани от най-популярната руска тенисистка. След края на турнира Маша ще си върне старата фамилия Шарапова, пише lifestyle.bg.
Дори съдът във Флорида да удовлетвори необичайната молба на рускинята, тя ще се нуждае и от одобрението на организаторите на US Open, а според специалистите това е малко вероятно да се случи.
Коментари