Последното й начинание обаче предизвика любопитство – журналистката вече продава дизайнерски тениски с мотивационни послания, като цената им достига 50 евро за брой.

Колекцията е част от бранда „ЕгоВижън“, който Ангелова развива паралелно с онлайн платформата си за психологически консултации, обучения и личностно развитие. При представянето на новата линия тя обясни, че идеята е дрехите да носят смисъл, а не просто визия. „Посланията върху тези тениски са повече от дългите обяснения“, написа журналистката в социалните мрежи, представяйки проекта си.

Исторически факт жегна Миглена Ангелова

Новината веднага отприщи коментари в интернет. Според едни това е поредният опит на Ангелова да разшири бизнеса си и да превърне личната си философия в разпознаваема марка. Други обаче се запитаха дали високата цена на тениските не подсказва, че телевизионната легенда търси нови източници на доходи.

Всъщност това далеч не е единствената посока, в която работи бившата водеща на „Искрено и лично“. През последните месеци тя се представя като консултант по практическа и бизнес психология, организира онлайн обучения, поддържа собствено интернет предаване и развива платформата EgoVision, където предлага консултации, курсове, книги, медитации и различни продукти с личния си бранд.

Миглена Ангелова: Не мога да живея с мъж, когото не харесвам

Макар отдавна да не е сред лицата на националните телевизии, Миглена Ангелова остава активна в публичното пространство. Вместо телевизионни студиа, днес тя залага на социалните мрежи, видеосъдържание и собствен онлайн бизнес, с който се стреми да достигне до нова аудитория.

Дали тениските по 50 евро ще се превърнат в моден хит, или ще останат любопитен експеримент, предстои да се види. Едно обаче е сигурно – журналистката продължава да търси нови начини да превърне името си в успешен бранд.